Kurumsal

Hakkımızda

Mefa Muhasebe

Mefa Muhasebe İşletmenizin İhtiyaç ve beklentilerini en İyi şekilde analiz eder ve yararlanabileceğiniz en doğru hizmetleri sunar.

Mefa Muhasebe olarak 2010 yılından itibaren özellikle İmalat sektörü başta olmak üzere, Teknoloji Geliştirme Bölgelerindeki vergi hukuku, muhasebe ve SGK uygulamaları ile ilgili danışmanlık hizmetleri vermeye başlamış olan ekibimiz, 2010 yılından günümüze hizmetlerine devam etmektedir. 

Müşterilerimizin muhasebe ve danışmanlık hizmetleri ile ilgili beklentilerini, mevzuat çerçevesinde, mesleki sorumluluk, hassasiyet ve etik kuralları içinde tutarlı, etkin ve en kısa zamanda karşılamak amacı ile hizmet vermek ve müşterilerimizle yakın çalışarak işlerinin bir parçası olmakta ve müşterilerimize yüksek standartlarda çözüm önerileri sunmaktayız. 

Ekibimiz, müşterilerinin tercihine göre dışarıdan ya da yerinde hizmet sağlayarak mali müşavirlik ve muhasebe, muhasebe sistemleri kurma, şirket satın alma, birleşme ve bölünme, nevi değişikliği dahil tüm tescil&sicil işlemleri, sosyal güvenlik mevzuatı, mali danışmanlık, teknik bordrolama, vergi teşvikleri, SGK teşvikleri ve Uluslararası Finansal Raporlama Standartları(UFRS) konularında çeşitli hizmetler vermektedir.

Mefa Muhasebe İle

Mekan Bağımsız Şirket Yönetiminin Tadını Çıkarın

Mefa Muhasebe’nin size sağladığı uygulamalar sayesinde, tek tıkla  bilgilerinize ulaşabilir, çalışanlarınıza kullanıcı adı şifre tanımlaması yapabilirsiniz. Nerede olduğunuzun bir önemi yok. Cep Telefonunuzdan bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

Mefa Muhasebe müşterileri ile sürekli iletişim halinde olur ve  mali, finansal, bordro, mevzuat konularının tüm aşamalarında müşterilerini eksiksiz bir şekilde bilgilendirir, sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için danışmanlık hizmeti verir.

Müşterilerine sistemli bir şekilde hizmet sunabilmek için belli bir plan dahilinde hareket eder ve hizmet süreci içerisinde meydana gelebilecek müşteri talep değişikliklerine en kısa sürede adapte olabilme esnekliği gösterir.

İşletmenizi Yarınlara Güvenle Taşımak İçin

Bize Ulaşın

Tüm Finansal ve Mali süreçlerinizi en doğru şekilde yönetmek için bizimle iletişime geçin.